Veľká analýza Bitcoinu, Etherea, S&P 500

Bitcoin:


Extended 5th?

Zamietnutie, ktoré sme mohli vidieť cez víkend signalizuje začiatok korekcie. Ak sa cena dostane do vyznačenej zóny, bez toho aby porušila invalidation level tak môžeme teoreticky počítať s extended 5th, nakoľko vlna 1 a 3 majú približne rovnakú dĺžku.


Korekcia celého rastu?

Tento scenár nám hovorí, že celá štruktúra od marca môže byť dokončená a môžeme teda čakať retracement celého rastu do vyznačenej oblasti. Signálom pre odštartovanie tohto scenáru bude impulzný pohyb v piatich vlnách, ktorý prerazí invalidation pre extended 5th.


Získajte zdarma pravidelné technické analýzy, novinky, rady a tipy z krypto prostredia.

Pridajte sa do našej facebookovej skupiny - CRYPTO SLOVAKIA.

Je nás už viac ako 1000.


Micro:

Mikro scenár signalizuje, že bez ohľadu na to či očakávame extended 5th alebo korekciu celého cyklu, čaká ešte jeden prepad. Tento prepad bude dôležitý, pretože ak sa rozvinie do niečoho väčšieho čaká nás pravdepodobne korekcia celého rastu od marca. Porušenie vrchného I.L. (červená čiara) bude signálom, že daná analýza je neplatná a bude treba prehodnotiť nové dáta.


Ethereum:


Zig zag na 1D timeframe alebo začiatok impulzu?

Pri makro pohľade na 1D timeframe, sledujeme pri ETH velký zig zag, ktorý môže byť súčasťou komplexnej korekcie, ktorá môže poslať ETH na nové low do zóny 40-59$. Pre veľa ľudí môže byť táto analýza nezmysel, no keď sa pozrieme na technické fakty ako napr. dokončený count, červenú zónu, ktorá pôsobí momentálne ako rezistencia a hornú hranu kanála, ktorá pôsobí ako rezistencia tak nám to môže niečo signalizovať.


Micro:

Impulz vyzerá byť dokončený a ak chce ETH pokračovať v raste aj na vyšších timeframoch potrebuje načerpať nové sily, pomocou retracementu. Zóna pre ideálny retracement je vyznačená bielym boxom na grafe. Porušenie vrchného I.L. (červená čiara) bude signálom, že daná analýza je neplatná a bude treba prehodnotiť nové dáta. Porušenie spodného I.L. (červená čiara) bude signálom, že ETH pravdepodobne navštívi zónu 40-59$.

Získajte podiel na zisku našej firmy.

Ako to funguje?

Kliknite tu a získajte ponuku.


S&P500 E-mini Futures:


1W timeframe

10 ročný uptrend, vieme zakresliť ako 5 vlnový impulz, môže aj nemusí byť u konca. Možností je veľa no momentálne sa nám najviac páči znázornený bearish scenár, ktorý bude platný dovtedy kým neporušíme vyznačený invalidation level.


1D timeframe

Pokles, ktorý začal vo februári má podobu 5 vĺn. Keď hocikde na grafe uvidíte 5 vlnový impulz, ktorý spĺňa všetky pravidlá EWT tak to väčšinou signalizuje, zmenu trendu. Niekedy to však môže byť dokončenie korekcie v podobe flatu. Pri S&P 500 berieme 5 vlnový pokles ako signál zmeny trendu a budeme ho tak brať dovtedy kým neprerazíme vyznačený invalidation level. Pohyb od marcového low má 7 swingov s klesajúcim uhlom rastu, ktorý vo väčšine prípadov signalizuje korekčný pohyb. Takže ak zamietnutie pod invalidation levelom nebude mať korekčný charakter náš dlhodobý target predstavuje biely box. Táto analýza je neplatná v momente keď cena poruší vrchný I.L. (červená čiara).



9 spôsobov ako profitovať na kryptomenách

Viac sa dočítate tu.


Záver:

Najdôležitejšou vecou pri obchodovaní je dodržiavanie risk-managementu. Ak ho nemáte alebo neviete čo to je, tak radšej prestaňte obchodovať, pretože skôr či neskôr stratíte celý váš obchodný kapitál.

Ak stále hľadáte zázračnú obchodnú techniku, ktorá vám prinesie výhodu nad ostatnými tak sa treba zmieriť s tým, že takáto technika jednoducho neexistuje, nakoľko k rovnakému cieľu sa dá dopracovať viacerými spôsobmi.

Jediná vec, ktorá vám poskytne výhodu nad ostatnými, je risk-management, pretože väčšina ľudí vôbec nevie čo to je, ako ho zostaviť a ako ho správne aplikovať.

V prípade, že máte záujem o profesionálny risk-management kliknite tu.

*Informácie poskytnuté v tomto článku majú len informatívny charakter. Toto nie je investičné poradenstvo. Minulé výnosy nie sú zárukou budúcich.

Autor článku:

GTK chain s.r.o. je slovenská spoločnosť, s niekoľko ročnými skúsenosťami v oblasti digitálnych mien. Potenciál tejto oblasti je stále pre väčšinu ľudí neznámy ale predstavuje obrovskú príležitosť pre každého. Našim cieľom je ukázať klientom jednoduchú a bezpečnú cestu ako môžu využiť digitálne meny vo svoj prospech.

Our partners:

Instaforex

  • Facebook
  • Twitter

© 2020 GTK chain s.r.o.