3 dôvody prečo používať prehliadač Brave + recenzia

Updated: Apr 8, 2020


Webový prehliadač Brave od Brendana Eicha, ktorý je tvorcom Javascriptu a tiež spoluzakladateľom Mozilly Firefox ponúka vysokú rýchlosť otvárania stránok spolu s vysokou ochranou súkromia a blokovania reklám. K tomu všetkému vám poskytne možnosť zárobku či už ste bežný používateľ ale tvorca obsahu. Dnes ho využíva už viac ako ako 8 miliónov aktívnych používateľov mesačne. 1. Vysoká rýchlosť otvárania stránok:

Brave ponúka extrémnu rýchlosť načítania ľubovoľných webových stránok vďaka tomu, že nikde sa Vám nebudú zobrazovať žiadne reklamy, vyskakovacie okná či iné formy nepríjemného marketingu, ktoré klasické prehliadače zobrazujú.
2. Vysoká ochrana súkromia

Primárnou funkciou prehliadača Brave je automatické blokovanie reklám a sledovačov ale aj blokovanie automatického prehrávania reklamných videí od tretích strán napr. na youtube. Prehliadač poskytuje dve možnosti súkromného režimu:6 krokov pre jednoduché prijímanie platieb v kryptomenách.

Viac sa dočítate tu. 1. Súkromné okno - navštívené stránky, sa neukážu vo vašej histórii a súbory cookies zmiznú, keď skončíte. Avšak súkromné okná vám nezaručia úplnú anonymitu v online prostredí.

 2. Súkromné okno s Torom - prehliadanie je skryté pred poskytovateľom internetových služieb alebo zamestnávateľom a vaša IP adresa zostáva ukrytá pred stránkami, ktoré navštívite.

3. Profitujte na prehliadači Brave

Pokiaľ máte youtube, twitch, vlastný web alebo publikácie tak sa jednoducho sa zaregistrujte v službe Brave Rewards a staňte sa overeným tvorcom obsahu.


Zarábajte na jednorázových príspevkoch:

 • Sledovatelia vášho obsahu, ktorí používajú Brave Browser, vám možno prispejú peniaze pri surfovaní na vašom webe. Výška príspevku môže byť 1-10 BAT


Získajte zdarma pravidelné technické analýzy, novinky, rady a tipy z krypto prostredia.

Pridajte sa do našej facebookovej skupiny - CRYPTO SLOVAKIA.

Je nás už viac ako 1000.Zarábajte na automatických príspevkoch:

 • Ak je váš web navštevovaný veľmi často, Brave vypočíta mieru pozornosti, ktorá je venovaná vášmu webu a na základe toho stanoví výšku príspevkov, ktoré budú automaticky odoslielané každý mesiac. Výška príspevku môže byť 5-100 BAT.


Referral link:

 • Ak pomáhate s rozšírením Brave komunity a niekto si stiahne tento prehliadač cez váš link, tak dostanete odmenu až do 7,5$ za každé stiahnutie.Prečo je väčšina traderov stráca pri obchodovaní kapitál?

Viac sa dočítate tu.Brave reward:

 • Získajte BAT tokeny za sledovanie reklám, ktoré sú založené na záujmoch, vyplývajúcich z vášho surfovania. Ak si neželáte zobrazovanie reklám, stačí ak túto funkciu nezapnete.


Čo môžete robiť s vašou odmenou, ktorú dostanete vo forme BAT tokenu?

 1. Môžete si ju odoslať na zmenáreň, zmeniť na fiat menu a následne ju minúť.

 2. Môžete si ju nechať na e-peňaženke kde vám Brave posiela odmeny, postupne akumulovať BAT a čakať na nárast hodnoty.

 3. Môžete si ju poslať do vašej integrovanej webovej peňaženky a podporiť vašich obľúbených tvorcov obsahu, za predpokladu že používajú Brave.

Kliknutím na obrázok stiahnete prehliadač BraveRecenzia na prehliadač Brave po pol roku používania.


Výhody:

 1. Odbremení vás od reklám na youtube aj weboch.

 2. Rýchlejšie načíta stránky.

 3. Za tvorbu obsahu môžete dostať zaplatené.

 4. Za rozširovanie používateľnosti dostanete príspevok.

Celkovo vyplatené - 368 BAT Celkovo ušetrený čas pri načítaní stránok - 5,4 hod. Celkovo zablokované reklamy a trackery - 389 404


Nevýhody:

Ak si chcete pozrieť nejaký film treba vypnúť ochranu pred reklamami inak vám ten film kvôli vysokému počtu reklám na stránke nespustí.


Záverečné hodnotenie: 9/10Ak sa vám prehliadač Brave páči a chcete si ho vyskúšať kliknite tu.


Získajte podiel na zisku našej firmy.

Ako to funguje?

Kliknite tu a získajte ponuku.

Autor článku:

GTK chain s.r.o. je slovenská spoločnosť, s niekoľko ročnými skúsenosťami v oblasti digitálnych mien. Potenciál tejto oblasti je stále pre väčšinu ľudí neznámy ale predstavuje obrovskú príležitosť pre každého. Našim cieľom je ukázať klientom jednoduchú a bezpečnú cestu ako môžu využiť digitálne meny vo svoj prospech.


1,292 views0 comments