Bitcoin technická analýza – 20.07.2020

Hlavný scenár:

Elliott wave count, signalizuje blížiaci sa pokles trhu, za predpokladu, že nebudú porušené vyznačené invalidation levely. Aktuálna štruktúra 1-2, 1-2 môže spustiť pokles do oblasti bieleho boxu, ktorý predstavuje ideálny fibo. target pre vlnu 3. V prípade porušenia Micro invalidation levelu môžeme túto analýzu považovať za neplatnú a očakávať vývoj ceny na základe alternatívneho scenáru.Volume price action analýza signalizuje, že pohyb od marcového low, môže byť len korekciou vrámci downtrendu, nakoľko sme na grafe nevytvorili higher high. Rastúca cena (zelená šípka) a klesajúce volume (červená šípka) neznamená vo väčšine prípadov potvrdenie uptrendu. Lower lows znázornené vertikálnymi čiarami signalizujú stále pretrvávajúci downtrend.Získajte podiel na zisku našej firmy.

Ako to funguje?

Kliknite tu a získajte ponuku.

Sell side algos sú stále aktívne a ich confluence zóny (fialové obdĺžniky) predstavujú najbližšie targety v prípade poklesu. Close nad vyznačenými 0.65 bude predstavovať výhodu pre bulls.Alternatívny scenár:

Elliott wave count v bielej oblasti predstavuje pre nás problém, nakoľko na grafe vidieť jasný overlap medzi vlnou 1 a 4. Napriek tomu, že pravidlá EWT povoľujú wick na aktívach s vysokým pákovým efektom, nie sme si s týmto countom moc istý, nakoľko ostatné technické ukazovatele nepodporujú túto myšlienku. Preto ho berieme ako alternatívu, ktorú budeme brať do úvahy po porušení I.L. z hlavného scenáru. Target pre potenciálnu vlnu 5 predstavuje biely box, ktorý je confluence zónou pre triangle thrust, channel pre projekciu vlny 5 a fibo target pre vlnu 5.


Získajte zdarma pravidelné technické analýzy, novinky, rady a tipy z krypto prostredia.

Pridajte sa do našej facebookovej skupiny - CRYPTO SLOVAKIA.

Je nás už viac ako 1000.Záver:

Najdôležitejšou vecou pri obchodovaní je dodržiavanie risk-managementu. Ak ho nemáte alebo neviete čo to je, tak radšej prestaňte obchodovať, pretože skôr či neskôr stratíte celý váš obchodný kapitál.

Ak stále hľadáte zázračnú obchodnú techniku, ktorá vám prinesie výhodu nad ostatnými tak sa treba zmieriť s tým, že takáto technika jednoducho neexistuje, nakoľko k rovnakému cieľu sa dá dopracovať viacerými spôsobmi.

Jediná vec, ktorá vám poskytne výhodu nad ostatnými, je risk-management, pretože väčšina ľudí vôbec nevie čo to je, ako ho zostaviť a ako ho správne aplikovať.


V prípade, že máte záujem o profesionálny risk-management kliknite tu.*Informácie poskytnuté v tomto článku majú len informatívny charakter. Toto nie je investičné poradenstvo. Minulé výnosy nie sú zárukou budúcich.

Autor článku:

GTK chain s.r.o. je slovenská spoločnosť, s niekoľko ročnými skúsenosťami v oblasti digitálnych mien. Potenciál tejto oblasti je stále pre väčšinu ľudí neznámy ale predstavuje obrovskú príležitosť pre každého. Našim cieľom je ukázať klientom jednoduchú a bezpečnú cestu ako môžu využiť digitálne meny vo svoj prospech.

Our partners:

Instaforex

  • Facebook
  • Twitter

© 2020 GTK chain s.r.o.