Bitcoin dosiahol 10 000$. Čo bude ďalej?

Ahojte traderi, Bitcoin sa pohybuje podľa plánu z predošlej technickej analýzy. Dnes si urobíme update a ukážeme vám scenáre, ktoré môžeme v najbližších dňoch očakávať.


1. Scenár:

5 vlnový cyklus, ktorý vytvoril potenciálnu vlnu 1 (biela farba) vyzerá byť takmer dokončený a môžeme očakávať prechod do korekcie prostredníctvom vlny 2 (biela farba). Ak uvažujeme o prechode do vlny 2 tak ideálnym miestom pre dokončenie lokálnej korekcie by mohla byť vyznačená zelená oblasť, teda miesto medzi vlnou 4 (žltá farba), kde zároveň vychádza aj hladina 0.5 fibonacciho retracementu a golden zónou (hladina 0.618-0.65 fibonacciho retracementu). Tento scenár je neplatný za predpokladu, že cena prerazí vyznačený invalidation level.Získajte podiel na zisku našej firmy.

Ako to funguje?

Kliknite tu a získajte ponuku.


2. Scenár:

V tomto scenári uvažujeme, že subvlna 5 (žltá farba) bude extended (natiahnutá). Ak bude táto možnosť správna tak cena BTC by mohla dokončiť vlnu 1 vyššieho stupňa (biela farba) až v oblasti cca 12 000 $ a do korekcie prejsť neskôr. Tento scenár je neplatný za predpokladu, že cena prerazí vyznačený invalidation level.Získajte zdarma pravidelné technické analýzy, novinky, rady a tipy z krypto prostredia.

Pridajte sa do našej facebookovej skupiny - CRYPTO SLOVAKIA.

Je nás už viac ako 750.


3. Scenár:

V tomto scenári uvažujeme o tom, že sa môžeme nachádzať vo vlne 3 (modrá farba) a zároveň v jej subvlne 3 (fialová farba), ktorá býva väčšinou najsilnejšou vlnou. Ak je naše uvažovanie správne tak rýchly nárast ceny BTC o 2000$ by nás nemal prekvapiť. Zdôvodnením prudkého nárastu ceny by mohol byť short squeeze.Záver:

Najdôležitejšou vecou pri obchodovaní je dodržiavanie vašej risk-managementovej stratégie. Ak ju nemáte alebo neviete čo to je, tak radšej prestaňte obchodovať, pretože skôr či neskôr stratíte celý váš obchodný kapitál. Ak chcete vedieť ako môže taká risk-managementová stratégia vyzerať pripravili sme pre váš článok, ktorý nájdete tu.*Informácie poskytnuté v tomto článku majú len informatívny charakter. Toto nie je investičné poradenstvo. Minulé výnosy nie sú zárukou budúcich.

Autor článku:

GTK chain s.r.o. je slovenská spoločnosť, s niekoľko ročnými skúsenosťami v oblasti digitálnych mien. Potenciál tejto oblasti je stále pre väčšinu ľudí neznámy ale predstavuje obrovskú príležitosť pre každého. Našim cieľom je ukázať klientom jednoduchú a bezpečnú cestu ako môžu využiť digitálne meny vo svoj prospech.


0 views
GOT2.jpg
  • Facebook - White Circle

© 2019 GTK chain s.r.o.