6 krokov pre jednoduché prijímanie platieb v kryptomenách

Updated: Apr 8, 2020

CoinBase, populárna krypto peňaženka a zmenáreň sa rozhodla do svojho portfólia služieb pridať aj CoinBase commerce, platformu na prijímanie platieb v kryptomenách. S CoinBase commerce môžete prijať platbu až v 4 kryptomenách a to konkrétne v BTC, BCH, ETH a LTC.

Ak chcete prijímať kryptomeny aj vy vo svojom podnikaní nasledujte týchto pár krokov.


1. krok:

Kliknite tu, pre otvorenie stránky CoinBase Commerce a následne kliknite na "Sign up" v pravom hornom horu.2. krok:

Zadajte e-mailovú adresu, zvoľte si heslo, začiarknite, že súhlasíte s podmienkami a kliknite na "Sign up".Zbavte sa raz a navždy otravných reklám na weboch a Youtube.

Viac sa dočítate tu.3. krok:

Vo Vašom e-mailovom účte otvorte verifikačný e-mail od CoinBase a kliknite na "Verify e-mail". Na obrazovke sa Vám ukáže vyskakovacie okno, v ktorom kliknete na "Continue to dashboard".


4. krok:

Nastavte si 2-faktorové overenie účtu prostredníctvom aplikácie Google Authenticator. Aplikácia zabezpečuje extra ochranu pre Váš účet a každé ďalšie prihlásenie bude vyžadovať špeciálny kód, ktorý získate iba vďaka nej. Použite Google Authenticator na naskenovanie kódu, ktorý sa Vám zobrazil na CoinBase Commerce. Po naskenovaní kódu Vám aplikácia ukáže 6 miestny číselný kód, ktorý vložte na stránku Coinbase Commerce. 


Získajte zdarma pravidelné technické analýzy, novinky, rady a tipy z krypto prostredia.

Pridajte sa do našej facebookovej skupiny - CRYPTO SLOVAKIA.

Je nás už viac ako 1000.5. krok:

Ďalší krok si vyžaduje, aby ste si zapísali súbor s 12 slovami, ktorý sa Vám zobrazil. Môžete ho použiť na obnovenie peňaženky. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby ste si tento zoznam 12 slov zapísali na papier alebo iným spôsobom uchovali na bezpečnom mieste. Pre zvýšenú bezpečnosť vám Coinbase opäť vyhodí okno kde týchto 12 slov budete musieť napísať a až potom Vám umožní prístup k ovládaciemu panelu (dashboardu).


6. krok:

Po splnení predchádzajúcich krokov by ste mali vidieť Váš Coinbase Commerce dashboard.


Teraz už len pár krokov a môžete začať prijímať kryptomeny.Prijímanie platieb a príspevkov v Coinbase Commerce.


1. krok:

Kliknite na modré tlačidlo "Accept payments" v ľavej časti obrazovky.Získajte podiel na zisku našej firmy.

Ako to funguje?

Kliknite tu a získajte ponuku.


2. krok:

Vyberte "Sell a Product" (ak ste podnikateľom) alebo "Accept Donations" (ak ste nezisková organizácia). Vyplňte príslušné informácie pre vašu organizáciu na nasledujúcom paneli a zvoľte, či chcete na tomto paneli zbierať informácie o zákazníkoch.3. krok: V spodnej časti nasledujúceho panelu by ste mali vidieť odkaz. Jednoducho ho len skopírujte, vložte ho do svojich webových stránok a môžete začať prijímať platby alebo príspevky v kryptomenách  BTC, ETH, BCH alebo LTC.Prečo je väčšina traderov stráca pri obchodovaní kapitál?

Viac sa dočítate tu.
Autor článku:

GTK chain s.r.o. je slovenská spoločnosť, s niekoľko ročnými skúsenosťami v oblasti digitálnych mien. Potenciál tejto oblasti je stále pre väčšinu ľudí neznámy ale predstavuje obrovskú príležitosť pre každého. Našim cieľom je ukázať klientom jednoduchú a bezpečnú cestu ako môžu využiť digitálne meny vo svoj prospech.