Elliottové vlny - cheat sheet

SKU 73
€14.99
Skladom
1
Popis produktu

Elliottové vlny - cheat sheet

Tento E-book obsahuje stručný popis obchodného systému Teórie Elliottových vĺn. Nenájdete v ňom žiadne "zbytočné omáčky", jednoducho nájdete tam len podstatu, ktorú potrebujete vedieť. Treba však podotknúť, že sa jedná o systém pre pokročilých obchodníkov a preto sme sa rozhodli vytvoriť na facebooku, skupinu CRYPTO SLOVAKIA, v ktorej obchodujeme podľa tejto teórie. Inak povedané, vaše analýzy, ktoré budete robiť vrámci výučby si môžete kontrolovať s analýzami, ktoré nájdete v uvedenej skupine. Členstvo v tejto facebookej skupine je zdarma.


Čo konkrétne e-book Elliottové vlny - cheat sheet obsahuje?

  1. Základný popis Elliottových vĺn
  2. Popis hybnej fázy - charakteristika jednotlivých vĺn 12345 a ich pravidlá a výnimky
  3. Popis korekčnej fázy - charakteristika zigzagu, všetkých druhov trojuholníkov, flatov, komplexných korekcií a ich pravidlá a výnimky.


Prečo potrebujem tento obchodný systém?

Pretože vám dokáže povedať prognózu budúceho vývoja ceny a zároveň presne určiť invalidation levely (miesto pre stop loss), ktoré sú absolútne nevyhnuté pre nastavenie risk-managementovej stratégie.


Kedy mi príde E-book?

Ihneď po potvrdení vašej platby vám bude E-book automaticky odoslaný na vami uvedený e-mail.


Informácie o platbe:

Platba prebieha debetnou/kreditnou kartou cez PayPal platobnú bránu. Nie je nutná registrácia na PayPayle, stačí zadať vaše údaje.

Uložiť tento produkt na neskôr

Our partners:

Instaforex

  • Facebook
  • Twitter

© 2020 GTK chain s.r.o.