Diamond Protector

SKU 1000
€14.99
Skladom
1
Popis produktu

High-tech ochrana displeja pre smartfóny, tablety a fotoaparáty

(Nie je to ochranné sklo ani fólia, je to nano gél.)

1. ABSOLÚTNE NEVIDITEĽNÝ

Snímka.PNG

DiamondProtect je 100% neviditeľný a nie je cítiť ani na dotyk. Žiadne odlesky a odrazy od slnka.

2. OCHRANA PROTI PRASKNUTIU A ŠKRABANCOM

Snímka4.PNG

Vďaka použitej technológii pre lety do vesmíru je materiál odolnejší a displej až o 600% tvrdší a odolnejší proti poškriabaniu.


3. 100% ŽIADNE VZDUCHOVÉ BUBLINY

Snímka2.PNG

Na rozdiel od bežných ochranných fólií sa DiamondProtect na vašom prístroji správa ako druhá koža a je tak 100% bez bublín.


4. OCHRANA PRED STRIEKAJÚCOU VODOU

Snímka5.PNG

DiamondProtect chráni pred nechceným poliatím povrchu trochou vody, pretože na displeji sa zrazi do kvapôčiek.


5. JEDNODUCHÉ ČISTENIE

Snímka3.PNG

Vďaka ochrane DiamondProtect budú rozmazané displeje minulosťou. Otravné odtlačky prstov zmiznú jediným ťahom.


6. ANTIBAKTERIÁLNY ÚČINOK

Snímka6.PNG

DiamondProtect nanesie na váš prístroj tenučkú nano-vrstvu, ktorá bráni tvorbe baktérií a choroboplodných zárodkov.


Chráňte svoj produkt v 3 jednoduchých krokoch

DiamondProtect™ priľne k vášmu smartfónu, tabletu aj inému zariadeniu a inému povrchu ako druhá koža. Nikdy nebolo také ľahké chrániť svoj smartfón, tablet, okuliare, alebo iné produkty.

1.PNG
ČISTENIE

Pre dôkladné čistenie svojho prístroja využite čistiacu handričku z balenia s nápisom „Krok 1“. Uistite sa, že celý povrch je čistý. Akonáhle čistiaca tekutina uschne, vyleštite svoj prístroj handričkou z mikrovlákna. Uistite sa, že všetky zvyšky boli odstránené.

2.PNG
POVRCHOVÁ VRSTVA

Na nanášanie povrchovej vrstvy použite zodpovedajúcu handričku z balenia s nápisom „Krok 2“. Pomaly a rovnomerne nanášajte povrchovú vrstvu na zariadenie, až kým handrička nevyschne.

3.PNG
SUŠENIE

Potom, ako necháte zariadenie 10 minút schnúť, ho ešte raz vyleštite handričkou z mikrovlákna. Povrchová vrstva potrebuje k dosiahnutiu maximálnej pevnosti 12 hodín. Počas tejto doby zariadenie nepoužívajte.
Prečo DiamondProtect ako ochrana displeja?

DiamondProtect v sebe spája to najlepšie zo sveta tvrdeného skla, tiež známeho ako nepriestrelné sklo 9H a bežnej ochrannej fólie. Tvrdené sklo (nepriestrelné sklo 9H) je rovnako ako DiamondProtect odolné voči nečistotám a vode, ale v porovnaní s ním sa ťažko nanáša. Obyčajná fólia na mobilný telefón obvykle tiež odpudzuje vodu, avšak ochraňuje iba pred najmenšími škrabancami. Akonáhle sa k displeju dostanú ostrejšie predmety, preniknú fóliou na displeji väčšinou veľmi rýchlo a zanechajú na smartfóne škrabance. Navyše sa pod takou ochrannou fóliou na telefón často tvoria vzduchové bubliny. Keď si človek zaobstará nový iPhone 6S, iPhone 6SE alebo Samsung Galaxy S7, dokáže poškriabaný alebo zašpinený povrch poriadne naštvať.

DiamondProtect je oproti tomu vďaka tekutine Nano Liquid, ktorá sa nanáša pomocou handričky, možné veľmi ľahko umiestniť na smartfóny, ale aj ďalšie zariadenia, či povrchy. Okrem toho, má tiež ten pozitívny účinok, že nemení vzhľad zariadenia, pretože je nielen úplne neviditeľný, ale aj 100% bez bublín. Kým tvrdené, či nepriestrelné sklo, alebo ochranná fólia na displej sa často leskne a odráža slnečné lúče, ochrannú vrstvu DiamondProtect nie je vôbec vidieť a tak ani nejmenej nebráni v používaní smartfónu.

Okrem dodatočnej ochrany objektívu, ktorú DiamondProtect ponúka, nebude v žiadnom prípade ohrozená ani funkcia Touch ID, teda snímač odtlačkov prstov na vašom smartfóne. DiamondProtect ponúka okrem ochrany pred prasklinami a škrabancami aj mimoriadne jednoduchú aplikáciu a úplne transparentnú ochranu pred vodou a baktériami.

Minulosti budú okrem škrabancov patriť aj zašpinené displeje, napr. kvôli odtlačkom prstov – vďaka vrstve DiamondProtect ich je možné odstrániť jediným ťahom.

Čo je 9H a ako tvrdé je 9H?

Nepriestrelné sklo 9H už existuje, ale aj DiamondProtect poskytuje ochranu 9H. Mnoho ľudí sa však pýta: čo znamená 9H? Keď skratku rozpíšeme, znamená 9hardness a udáva stupeň tvrdosti. 9 predstavuje najtvrdšiu úroveň, akú táto stupnica dokáže zaznamenať. Stupeň tvrdosti pri smartfónoch sa bežne pohybuje na úrovni 2H alebo 3H. Ak ochránite svoj smartfón s DiamondProtect, môžete dosiahnuť maximálnu tvrdosť 9H. Stupne tvrdosti nie je možné pridávať.

Všeobecne sa nedajú vytvoriť závery k odolnosti voči tlaku – tá je totiž závislá na veľkosti a ostrosti pôsobiaceho predmetu. Čím je pôsobiaci predmet väčší a tupeší, tým vyššia je pevnosť v tlaku.

Príklad: Plocha chránená pomocou DiamondProtect vydrží tlak špicatého predmetu, ako je špička ceruzky s tlakovou hmotnosťou 0,75 kg. U podobnej špičky a pri takejto tlakovej hmotnosti môžu však vzniknúť škrabance. Ale ako už bolo spomenuté – o presnej tvrdosti 9H sa nedá vyjadriť paušálne, pretože záleží na veľkosti a ďalších vlastnostiach pôsobiaceho predmetu – čím väčší a tupeší, tým väčšia je aj pevnosť v tlaku.

Ktoré zariadenia môžete chrániť?

  • Smartfóny,
  • televízory,
  • notebooky,
  • navigačné systémy,
  • tablety,
  • hodinky,
  • digitálne fotoaparáty,
  • monitory,
  • herné konzoly,
  • čítačky e-kníh.

DiamondProtect nechráni pred škrabancami, špinou, vodou a baktériami len váš smartfón, ale aj mnoho ďalších prístrojov a plôch.

Na rozdiel od všetkých ostatných produktov, ako je napríklad tvrdené sklo alebo ochranné fólie, DiamondProtect možno použiť na rôzne povrchy. Zvlášť v dnešnej dobe vznikajú stále ďalšie zariadenia v nových, neobvyklých tvaroch, ako sú televízory v zaoblenom dizajne alebo smartfón Galaxy S7 so zakrivenými bočnými hranami. Na takéto zariadenia jednoducho nie je možné pripevniť ochranné fólie z tvrdeného skla, pretože sa neprispôsobia dizajnu daného zariadenia. Na tablety, okuliare, televízory a ďalšie prístroje a plochy vzhľadom na ich veľkosti žiadne ochranné fólie ani tvrdené sklo neexistujú. Práve to však dokáže DiamondProtect. Ide totiž o tekutinu Nano Liquid, ktorú je možné pomocou handričky veľmi jednoducho naniesť na každé miesto vášho smartfónu alebo iného zariadenia. Vďaka tomu je možné proti škrabancom chrániť aj zadnú stranu, nie len displej.

Ako DiamondProtect funguje?

DiamondProtect využíva technológiu pre lety do vesmíru, aby bol materiál odolnejší. Vďaka tejto nanotechnológii a manipulácii s atómovými štruktúrami je povrch zariadenia chránený. DiamondProtect priľne k vášmu zariadeniu ako druhá koža, ktorá ho ochráni. Riziko poškodenia prasklinami a poškriabaním sa zníži na minimum.

Ochrana displeja pre iPhone 6 a iPhone 5s

Stále častejšie sa stáva, že funkcia Touch ID (snímač odtlačkov prstov) na iPhone nefunguje. To môže mať rôzne príčiny, napríklad ochrannú fóliu, ktorá funkčnosť Touch ID ovplyvňuje. DiamondProtect však môžete naniesť na celé zariadenie bez toho, aby ste sa báli, že dôjde k poškodeniu akejkoľvek funkcie. DiamondProtect priľne k vášmu smartfónu ako druhá koža, je absolútne neviditeľný a nie je ho ani cítiť. Snímač odtlačkov prstov ani fotoaparát alebo ďalšie funkcie tým nie sú ovplyvnené. DiamondProtect je teda dobrou alternatívou k tradičným ochranným fóliám, pretože okrem jednoduchého používania ani nenarušuje žiadnu funkciu.

Neviditeľná ochrana displeja pre Samsung Galaxy S7 Edge

Okrem najnovších televízorov so zakriveným dizajnom dôjde k optickej zmene aj na našich smartfónoch. Príkladom je Samsung Galaxy S7 Edge so "zakriveným" displejom. Jednoduchú ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo nie je možné na tomto telefóne vôbec použiť. Aké možnosti teda pre ochranu displeja Samsung Galaxy S7 Edge vlastne máme? Jednoducho povedané – opäť DiamondProtect. Pretože DiamondProtect sa nanáša pomocou handričky namočenej do fľaštičky s tekutinou. Vďaka tomu môže ochrana preniknúť na každé miesto smartfónu. S DiamondProtect môžete chrániť aj zadnú stranu a zvýšiť tak predajnú hodnotu svojho prístroja.

Aký je to smartphone s hydrofóbnym potiahnutím, ako napr. venovať pozornosť pre iPhone X?

Niektoré smartphony sú z výroby vybavené veľmi silnou hydrofóbnou (vodoodpudivou) ochrannou vrstvou. Táto vrstva neumožňuje pripojenie DiamondProtect Display Protection k povrchu. Ochrana displeja DiamondProtect je vhodná pre všetky smartphony, s výnimkou tých, ktoré sú vo výrobe vybavené hydrofóbnym (vodoodpudivým) náterom.

Čo je nano ochrana displeja?

Pomocou nanotechnológie sú atómové štruktúry manipulované a malé molekuly vytvárajú mikro povrchovú vrstvu tekutého skla, ktorá je voľným okom neviditeľná. Tá je tak hustá, že chráni povrch proti oderu a poškriabaniu. Okrem toho je povrch tiež hydrofóbny a odpudzuje vodu. Váš prístroj však nebude vodotesný, pretože DiamondProtect nemôže zabrániť prenikaniu vody do otvorov. Zároveň sú však molekulárne štruktúry tak blízko pri sebe, že choroboplodné zárodky a baktérie nemôžu preniknúť. Odtlačky prstov môžu byť odstránené jediným ťahom. Povrch DiamondProtect navyše odpudzuje aj olej a iné nečistoty.

Je tekuté sklo škodlivé?

Pri nových výrobkoch, ktoré zatiaľ nie sú známe, postupujeme zvyčajne obozretnejšie – preto otázku, či je tekuté sklo škodlivé, dokonale chápeme. My vás však môžeme upokojiť! Rôzne testy zaručujú bezpečnosť DiamondProtect. Napriek všetkému je však potrebné vyhnúť sa kontaktu s očami a ústami. DiamondProtect nie je hračka a nepatrí do rúk deťom. Po nanesení DiamondProtect je v každom prípade potrebné umyť si ruky.

Stačí jeden balíček DiamondProtect?

Jedno balenie DiamondProtect postačuje pre všetky smartfóny a tablety až do veľkosti displeja 10,1 palcov. Tablety, ako je napríklad Sony Xperia Z4, Samsung Galaxy S3 Tab alebo Huawei MediaPad M2 majú 10,1″ displej. Jediné balenie DiamondProtect by tiež stačilo na všetky iPady. Chrániť bude stačiť. Iba v prípade iPadu Pro s 12,9″ je treba naniesť 2 balenia DiamondProtect. Pri väčších plochách je treba viac balíčkov. Upozorňujeme, že balíček DiamondProtect nie je možné použiť opakovane. Povrchová vrstva musí byť aplikovaná tak dlho, pokým nie je suchá, a preto môže byť použitý iba raz.


Informácie o platbe:

Platba prebieha debetnou/kreditnou kartou cez PayPal platobnú bránu. Nie je nutná registrácia na PayPayle, stačí zadať vaše údaje.

Uložiť tento produkt na neskôr